T:+90 212 266 8182

Yazdır

Konferans

2016 yılında ‘Durmaksızın tüketen insanoğlu karşısında hiçbir kaynak sınırsız değildir’ fikrinden hareketle kaynaklarımızı nasıl iyi kullanacağımızı Verimlilik teması altında ele almak ve bu konuda farkındalık yaratmak için bir araya geldik. Bu kapsamda verimliliğin rekabet gücü için ne kadar önemli olduğunun altını çizerek; pazarlama, operasyon, iş gücü verimliliği konularını inceledik ve 6872 profesyoneli sektörün geleceğine ışık tutan 22 konuşmacı ile 15 oturumda buluşturduk. Yeni fikirleri ve öğrendiklerimizi İyi Kullan’dık.

2017 yılında da kaynaklarımızı olası en iyi şekilde, en az israfla, sürdürülebilir iş anlayışı içinde kullanmayı hedefleyen bir yaklaşım tarzı olarak verimliliği ele alacağız.

Konferans programımızda, organize gıda perakendeciliğindeki yenilik ve değişimleri paylaşmanın yanı sıra; sektörün çeşitli alanlarında kullanılan teknolojinin ve uygulamaların geliştirilerek daha verimli sonuçlar elde edilmesi yönünde sektör profesyonellerine yeni bakış açıları kazandırmaya devam edeceğiz..

 Konferans Başvurusu

Haberdar Olmak İçin Kaydolun