T:+90 212 266 8182

Yazdır

Sponsorlar

Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı kapsamındaki farklı kategorilerdeki sponsorluk hizmetleri, firmaların perakendeye yön veren kuruluşlar arasında yer almasını sağlamanın yanı sıra prestijlerine de önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Organizasyona sponsor olarak katılım sağlayan firmalar organizasyon öncesi ve sonrasında yürütülen kapsamlı tanıtım çalışmalarıyla sektör paydaşlarına ve profesyonellerine erişim sağlamaktadır.

Tanıtıma yönelik afiş, davetiye, katalog, e-bülten, banner, televizyon ve radyo reklamı, gazete ilanı, Perder bölge toplantıları, YZB basın toplantısı ve İstanbul’un en merkezi noktalarında billboard ve üstgeçitler kullanılarak yürütülen açık hava reklamları, mobil uygulama gibi farklı mecralarda hedefe yönelik kapsamlı çalışmalar yürütülmektedir.

YZB 2016 iletişim çalışmaları süresince AA, İHA, Cihan, HaberTürk, Özgür Düşünce, NTV, Kanal 24, TRT, Bloomberg HT ile röportaj gerçekleştirilmiştir. 19 Nisan 2016 tarihine kadar toplam 1010 yansıma elde edilmiştir. Yansımaların 220 adedi yazılı basında, 786 adedi internet haber portallarında, 4 adedi ise TV’de gerçekleşmiştir.

YZB 2016 iletişim çalışmaları kapsamında sadece yazılı basındaki yansımalar neticesinde 20 milyon 303 bin 990 kişiye erişim sağlanmıştır.

WWF’nin uluslararası arenada yürüttüğü Evlat Edinme Bağış Kampanyası’na destek verilerek tüm katılımcı firmalarımız ve konuşmacılarımız adına turna evlat edinilmiştir. Bu kampanya ile yaptığımız bağış WWF-Türkiye’nin doğa koruma çalışmalarına aktarılmıştır.

Sponsorlarına Perder üyeleriyle ticari ilişkiler geliştirmeleri ve stratejik iş ortaklığı fırsatları oluşturmaları yönünde katkı sağlayan Yerel Zincirler Buluşuyor; 2017 yılında da organize gıda perakendesinin en büyük organizasyonu olma misyonunu başarıyla gerçekleştirecektir.

İşbirliği ve desteğinizin devamıyla sektörümüzün gelişimine beraber katkıda bulunmak ve her geçen yıl daha da büyüyen hedeflerle YZB 2017’de birlikte olmak dileğiyle...

 

Katılım Başvurusu

Haberdar Olmak İçin Kaydolun